Bahçemiz Tesisimiz Nar Suyu İletişim
Nar Bahçemiz
Bahçemiz, 16 dönüm arazi üzerinde ekili 1,200 adet Hicaz Nar ağacına sahiptir. 2003 yılında dikimi yapılan ağaçlarımız damla sulama altyapısı ile yetiştirilmektedir.

Eylül ile Ekim ayı arasında hasat yapılmaktadır.

Behçemizden yıllık yaklaşık 100 ton Hicaz Narı hasat edilmektedir.
Tesisimiz
Bahçemiz arazisi içerisinde yer alan depolama ve soğuk hava tesisimiz 200 m² kapalı alana sahiptir.
Modern soğuk hava depolama teknolojisine sahip tesisimizde +5°C'de 100-110 ton ürün depolanabilmektedir. Ayrıca -18°C'de 10 ton meyve suyu depolanmaktadır.

Üretici belgemiz ve Nar suyu analiz raporlarımız için tıklayın.
Konsantre Nar Suyu
Bahçemizden hasat edilen Nar, kısa sürede taze olarak geleneksel yöntemler ile sıkılmaktadır (Fiziksel yöntem ile).

Geleneksel sıkma yöntemi ile, otomatik sıkma makinelerinde Nar çekirdeğinin ezilmesinden kaynaklanan aroma bozulması ve sağlık açısından hassasiyet oluşturabilecek içeriğin Nar suyuna karışması önlenmektedir.
Neredeyiz ?
Taze Nar ve Konsantre Nar Suyu Satışı Bizi Arayın
Muğlanın sulak ve verimli tarım arazilerinin bulunduğu turistik Dalyan beldesi yakınlarında yer alan Eskiköy mevkiinde 16 dönüm Hicaz Narı Bahçemiz bulunmaktadır. Aynı arazi içerisinde bulunan tesisimizde hasat sonrası depolama ve sıkma işlemi yapılmaktadır.

100 tona kadar depolama yapılan taze Nar ürünü ve klasik yöntemler ile sıkılmış 10 ton Nar suyu konsantresi adresimizden toptan olarak satışa sunulmaktadır.

Hicaz Narı %15 ekşi ve %85 oranında tatlı hoş ve mayhoş bir meyvedir. İnsan dilinde acı, ekşi ve tatlı yiyecekleri algılama sinirleri mevcuttur. Hicaz narının lezzet bağımlılığı, insan dilindeki ekşi ve tatlı algılama merkezlerini aynı anda harekete geçirmesinden kaynaklanmaktadır.Bu özellik ekşi veya tatlı nar da yoktur.
NAR-IN
Taze Nar ve Nar Suyu Konsantresi
Dalyan - MUĞLA

Ahmet Nail MAKTAV
Telefon : 0 538 3834310

ahmet.maktav@gmail.com
© DECOM Tasarım,2013